• Rozlúčka predškolákov

• Prišiel čas ukončiť bezstarosné dni v materskej škole. Predškoláci sa rozlúčili s mladšími kamarátmi aj s pani uciteľkami, kuchárkami,upratovačkami piesňami, básničkami a tančekmi. Menšie deti si pripravili rozlúčkové básničky predškolákom. Želáme vám kamaráti veľa sily, radosti, úspechov a nezabudnite na čas strávený v materskej škole.

• Poďakovanie

• Aj touto cestou sa chceme veľmi pekne poďakovať firme Essity Slovakia s.r.o, Gemerská Hôrka, menovite p. Litványimu za sponzorský dar, hygienické prostriedky pre našu materskú školu.

• Školský výlet do Betliara

• Mali sme nezabudnuteľný zážitok z návštevy kaštieľa v Betliari. Dozvedeli sme sa veľa zaujímavého, spoznali sme doteraz nepoznané. Samozrejme náš výlet vyvrcholil prechádzkou v parku Andrássyovcov. Počasie nám prialo, máme za sebou nádherný výlet.

• Remeselnícke dopoludnie

• Deti sa radi hrajú.  Nebolo to inak ani v dávnej minulosti.  Čím sa hrali prastarí rodičia? Dozvedeli sme sa o tom niečo  krásnou aktivitou, v ktorej nám ujo Vojto  prezradil ako kedysi vyrábali vlastnoručne hračky zo šúpolia. Deti si vytvorili vlastného anjelika.

• Deň detí

• 1. júna oslavujeme Deň detí, tak aj v našej škôlke sme sa zabávali, rozdávali radosť a úsmev. Spoločne si zacvičili, zašportovali, zasúťažili a samozrejme nechýbala ani odmena.